Krzysztof Dybiec...

Widzę wiele rzeczy szerzej, jaśniej, dlatego pomogę Ci  kreować Twoje wizje.

Najpierw jednak mnie poznaj

Jestem urodzonym przedsiębiorcą i praktykiem. Całe swoje dorosłe życie realizuję się w biznesie. W związku z tym śmiało możesz   uczyć się na moich błędach. Jednocześnie od wielu lat chętnie dzielę się ciągle zdobywaną wiedzą i doświadczeniem, więc wiele osób z tego korzysta. Niewątpliwie, każdy przedsiębiorca powinien mieć mentora, moim jest Grzegorz Turniak . Przede wszystkim, czuję się na siłach, aby zostać Twoim  Mentorem. 

Od roku 2008 prowadzę rodzinne przedsięwzięcie – Plac Zabaw dla dzieci „Zoolandia” Wcześniej prowadziłem m.in. kino, restaurację, dyskotekę, sklep AGD i sklep odzieżowy. Moje bogate doświadczenie niewątpliwie pozwala pomagać innym w biznesie. Zrealizowałem wiele projektów na styku biznesu i administracji publicznej.

Odkąd przewodzę Izbie Gospodarczą jeszcze bardziej angażuję się w projekty społeczne – większość z nich powstała z mojej inicjatywy. Dzięki temu wiele osób może rozwijać swoje pasje. Z pewnością Ty również możesz się zainspirować.

Prawdopodobnie moim głównym talentem jest budowanie wizji i strategii działania – a potem wdrażanie ich w życie, bo widzę procesy oraz potencjał ludzi i firm szerzej, głębiej i bardziej perspektywicznie.
Dzięki temu skutecznie rozwijam swoje przedsięwzięcia biznesowe oraz projekty społeczne. Niewątpliwie i Ty też możesz z tego skorzystać

Współpraca z Czeskimi Izbami Przedsiębiorców.

Propaguję lokalny patriotyzm gospodarczy w ramach Izby Gospodarczej.

Jestem założycielem grupy „#kupujlokalnie Wodzisław Śląski”,  to prężna grupa z której korzysta wiele firm.

Jestem wiceprezesem Śląskiego Porozumienia Gospodarczego ŚLĄSK.ONLINE ,dzięki czemu możesz mieć dostęp do wielu działań w Subregionie Zachodnim.

 Jestem również twórcą filozofii lokalnego rozwoju opartego na projekcieTechnopolia Śląska”. Ten sposób działania zachęca innych do aktywności. Chcesz „wychować” swojego przyszłego pracownika? Chętnie powiem Ci jak to zrobić. 

Założyłem i rozwinąłem Klub Mówców i Liderów Toastmasters  IG Wodzisław, który dziś jest znany w całej Polsce. W tym miejscu pełnię dziś głównie rolę mentora. Czujesz tremę przed wystąpieniami, prezentacjami, spotkaniami? Wszyscy to czujemy, nauczę Cię jak pokonać strach.

Moje motto życiowe :

Kto chce, szuka sposobu.

Kto nie chce, szuka powodu.

Blog